Centrum Sportu Akademos w Lublinie

TESTER GIER KINECT
OPCJA PREMIUM  

Turnusy dla dzieci w wieku 7-12 lat
organizowane są przez całe wakacje
od 25.06.2018 do 24.08.2018


Spraw, by półkolonie Twojego dziecka były jeszcze bardziej atrakcyjne. Jako bonus do głównych modułów w ofercie Centrum Sportu proponujemy naszym uczestnikom udział w testowaniu gier komputerowych na konsolach XboX One z systemem ruchowym kinectDobór gier jest dokładnie przemyślany i dostosowany do wieku uczestnika. Sprzęt wykorzystywany do naszych zajęć jest licencjonowany w celu zapewnienia profesjonalnej obsługi. Zajęcia prowadzą eksperci i osoby posiadające odpowiednie kwalifikacje oraz doświadczenie. Gry komputerowe wbrew pozorom rozwijają wiele pozytywnych cech. Poprawiają logiczne myślenie, sprawność manualną i refleks. Pomagają rozwijać zdolność postrzegania rzeczywistości oraz odróżnić od siebie świat wirtualny od świata realnego. Umiejętne korzystanie z gier uczy jak skutecznie dojść do celu oraz samodzielnie podejmować decyzje, ponosząc przy tym konsekwencje. 

Cena opcji premium: 70 zł

W ramach opcji premium do wybranego turnusu dodajemy:

  • 2 sesje testowania gier (2 x 60 min.)
  • programowanie gier komputerowych za pomocą tajników matematycznych
  • dostęp do gier typu: igrzyska, piłkarskie, motoryzacyjne, układy taneczne i wiele innych
  • gwarantujemy zmęczenie nie mniejsze niż przy tradycyjnych treningach
  • turniej gier komputerowych z nagrodami na zakończenie turnusu 

Cena turnusu podstawowego: 550 zł

RABATY nawet do 15%

  • 5% przy zakupie dwóch turnusów 

  • 5% dla rodzeństwa 

  • 5% dla najszybszych (opłata dokonana na 14 dni przed turnusem)


LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!
ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!

Turnusy 2018:

I: 25-29.VI
II: 02-06.VII
III: 09-13.VII
IV: 16-20.VII
V: 23-27.VII
VI: 30.VII-03.VIII
VII: 06-10.VIII
VIII: 13-17.VIII
IX: 20-24.VIII

Zapewniamy wyjątkową atmosferę zajęć, podczas których nie ma miejsca na nudę!

Podczas naszych półkolonii Twoje dziecko może aktywnie wypocząć, jednocześnie rozwijając swoje sportowe pasje. Wakacje w mieście to także idealny czas na naukę samodzielności, przystosowania się do nowych warunków, sprawdzenia swoich możliwości, a przede wszystkim fantastycznej zabawy z rówieśnikami bez konieczności dalekich wyjazdów. 

Oferujemy zajęcia pobudzające kreatywność i kształtujące koordynację ruchową, a przede wszystkim zapewniają beztroskie wakacje. Program półkolonii jest przygotowywany w oparciu o wiedzę, kwalifikacje oraz doświadczenie kompetentnych trenerów i opiekunów. Korzystając z półkolonii w mieście, masz szansę zapewnić dziecku wypoczynek blisko domu, a jednocześnie spędzić z nim więcej czasu.

W tym roku współpracujemy m.in. z firmą edukacyjną Matplaneta, dzięki której wszyscy uczestnicy półkolonii będą mogli za pomocą tajników matematycznych zaprogramować grę komputerową. Dla tych, którzy zdecydują się na testowanie gier komputerowych Kinect w pakecie Premium, instruktorzy ze Stowarzyszenia NeverLight, dopasują gry oraz przeprowadzą turniej gier komputerowych na zakończenie turnusu.


LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!
ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!

galeria zdjęć półkolonii

Turnusy są 5.dniowe i rozpoczynają się od każdego poniedziałku w godzinach 7:30 – 17:00, w tym godziny zajęć to: 8:30 – 16:00.
Wpłata zaliczki w wysokości 100 zł gwarantuje wpisanie na listę uczestników, o kolejności zgłoszeń decyduje termin złożenia dokumentów i potwierdzenia wpłaty. Zapisy przyjmujemy najpóźniej na 5 dni przed turnusem.
/* – dotyczy tematów zajęć z wykorzystaniem oferty Premium
 

KARTA KWALIFIKACYJNA RAMOWY PLAN ZAJĘĆ REGULAMIN

PARTNERZY: 

 


MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS!
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013

CRH Akademos sp. z o.o., ul. Symfoniczna 1, 20-853 Lublin
NIP: 712-25-79-789, REGON: 431238162, KRS: 0000067730, Sąd Rejonowy Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy KRS. Kapitał zakładowy: 2 250 000 zł

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 Centrum Sportu Akademos