Kadra: Fitness

Agata Litwińska

Instruktorka, pasjonatka i nauczycielka różnorodnych form ruchu. Uczestniczka wielu szkoleń i konwencji fitness w Polsce i za granicą. Propagatorka idei RUCH NIE MA WAGI, której celem jest odkrywanie przyjemności z ruchu i budowanie zdrowej relacji z ciałem. Kreatorka programów szkoleniowych w AQUA DREAM SCHOOL. Jej zawodowa droga związana jest z przywracaniem ludziom dobrej energii poprzez świadomy ruch. W Akademosie prowadzi zajęcia BODYART oraz Stretch & Relax.

Agata Litwińska

Ania Maj

Ania Maj

Fizjoterapeutka i certyfikowana trenerka fitness. Na co dzień pracuje z pacjentami z różnymi dolegliwościami, jak również z grupami na siłowni. Zarówno jedna i druga praca jest jej pasją, w którą wkłada całe serce!
Prowadzi różne zajęcia - wzmacniające, rozciągające oraz mentalne. Ze względu na zawód skupia się na funkcjonalnym i zdrowym podejściu do ćwiczeń, z dbałością o stawy i w połączeniu z oddechem.
Praca z grupą to dla niej wielka przyjemność. Uwielbia dzielić się wiedzą i pasją ze swoimi podopiecznymi.

Ania Maj

Ania Mokiejewska

Absolwentka studiów magisterskich na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie na kierunku animator i menedżer kultury o specjalizacji taniec. Instruktor Fitness i Pilates. Jej ogromną pasją jest muzyka i ruch. Już od najmłodszych lat była związana z różnymi formami tańca, ale to tańce karaibskie skradły jej serce, ponieważ ich energia i zmysłowość ukazują piękno i naturalność ruchu, a jednocześnie wydobywają prawdziwą kobiecość. Na zajęciach gwarantuje dobrą zabawę, świetną muzykę i duże pokłady endorfin.

Ania Mokiejewska

Eldeir Rodrigues Dos Santos

Eldeir Rodrigues Dos Santos

Edy przyjechał do nas z Cabo Verde z Republiki Zielonego Przylądka. Tańczy od dziecka, a swoje umiejętności taneczne rozwijał pod okiem najlepszych choreografów z Europy i Afryki. Brał udział w licznych warsztatach i festiwalach (trzykrotny zwycięzca festiwali na Cabo Verde – Sal, Santo Antao). Posiada 6 lat doświadczenia w prowadzeniu zajęć Fitness, Afro, Kizomba, Bachata i wielu innych. Od roku jest również certyfikowanym instruktorem Salsation®.

Eldeir Rodrigues Dos Santos

Iwona Wolińska

Joga to jej specjalność. Ukończyła liczne kursy instruktorskie i szkolenia z zakresu nauki asan. Zajęcia, które prowadzi, pozwalają lepiej zrozumieć własne ciało, poznać jego możliwości, potrzeby i informacje, które wysyła. Uważa, że joga to idealny sposób na poprawę jakości życia, zrozumienie procesu poznawania świata, jego działania i współtworzenia.

Iwona Wolińska

Justyna Gieroba

Justyna Gieroba

Instruktor fitness oraz trener personalny. Sumienna i wymagająca. Do każdego zadania podchodzi z prawdziwym zaangażowaniem i tego samego oczekuje od uczestników swoich zajęć. Stale podnosi swoje kwalifikacje i zdobywa wiedzę związaną zarówno z fitnessem. Największą satysfakcję i radość przynosi jej uśmiech zadowolonych klientów po zakończonych zajęciach.

Justyna Gieroba

Karolina Skrzypiec

Od wielu lat związana jest ze wspinaczką. Już w podstawówce zaczęła stawiać swoje pierwsze kroki na stopniach i łapać coraz to wyższe chwyty, a dziś sama uczy jak to robić. W pewnym momencie swojego życia poczuła, że potrzebuje czegoś więcej niż tylko wspinanie i tak znalazła BODYART. To co ze sobą niesie jest dla niej podstawą zdrowego stylu życia. Znajduje tu sprawność fizyczną, pracę ze swoimi słabościami, rozwijanie siły, odkrywanie krok po kroku własnego ciała, relaks oraz odżywienie całego organizmu poprzez oddech. BODYART to dla niej to najczystsza droga do samego siebie, w każdym aspekcie życia. 

Zapraszamy na zajęcia z Karoliną aby doskonalić technikę, wydobyć nową jakość ruchu i przede wszystkim zbudować większą świadomość własnego ciała!

Karolina Skrzypiec

Marta Styczniewska-Stachyra

Marta Styczniewska-Stachyra

Instruktorka fitness oraz BODYART. Absolwentka licencjackich studiów Animator i Menedżer Kultury ze specjalizacją taneczną. Jej pasją są treningi holistyczne, oparte na płynnych sekwencjach ruchu z elementami jogi i Pilatesu. Uwielbia zajęcia, które integrują ciało, umysł i duszę, co przekłada się na uczucie odprężenia i relaksu, a tego, zdaniem Marty, potrzebuje współczesny, zapracowany człowiek. A więc: „Czas na zdrowy ruch!”

Marta Styczniewska-Stachyra

Marzena Zawiślak

Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness oraz magister fizjoterapii Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Od kilku lat czynnie działająca w obydwu zawodach. W pracy kładzie nacisk na bezpieczeństwo i technikę wykonywanych ćwiczeń. Swoją wiedzę stara się cały czas zgłębiać i uaktualniać poprzez udział w szkoleniach, warsztatach i kursach, a także śledząc najświeższe doniesienia ze świata fitness i fizjoterapii. Uwielbia zarówno dynamiczne formy zajęć jak i wszelkie treningi prozdrowotne. W wolnym czasie lubi podróżować, spędzać czas na górskich szlakach, biegać i eksperymentować w kuchni.

Marzena Zawiślak

Monika Danielewicz

Monika Danielewicz

Instruktor AERIAL® Joga. Odkąd pamięta, wspina się po drzewach. Wieloletnią praktykę jogi oraz regularne uprawianie ścianki wspinaczkowej i chodzeniem po slack-linie połączyła w Aerial Jodze. Uwielbia oderwać się od ziemi i przenieść ciężar ciała w hamak. Uważa, że nic tak dobrze nie robi, jak wiszenie w hamaku głową w dół.

Monika Danielewicz

Paulina Pomorska-Balmas

Instruktorka fitness, trenerka personalna i instruktorka Magic Bar.
Od najmłodszych lat sport i taniec są jej ogromną pasją. Specjalizuje się w treningach ogólnorozwojowych, prowadzi zajęcia wzmacniające i mentalne. Uwielbia zajęcia ze sztangą, ale najbliższa jej sercu jest choreografia na stepie. Uśmiechnięta, pełna energii i pozytywnego nastawienia, zaraża swoich klientów miłością do stepu. Uwielbia uczyć, a każdy wykonany przez klientów finał lekcji jest dla niej wielką radością.
Poza fitnessem zawodowo zajmuje się animacją i grafiką.

Paulina Pomorska-Balmas

Kadra: Kierownik CSA

Anita Kisiel

Anita Kisiel

Uśmiechnięta i zorganizowana- te dwa słowa muszą opisywać Kierownika Centrum Sportu Akademos. Od zawsze związana ze sportem a najmocniej z koszykówką. Uwielbia spacery, a latem długie rowerowe wycieczki. Nieprzerwanie stawia sobie nowe cele, które kolejno realizuje. Prywatnie miłośniczka sneakersów- każda nowa para Jordanów tworzy dla niej osobną historię.  

Anita Kisiel

Kadra: Administracja

Karolina Piotrowska

Instruktor fitness z ponad 10letnim doświadczeniem, która swoją przygodę jako trener zaczęła właśnie w Akademosie. Specjalizuje się w treningach wytrzymałościowo-siłowych oraz profilaktycznych. Jest certyfikowanych instruktorem m.in. Pilates, Aerial® Jogi, Stretchingu, Treningu Funkcjonalnego, czy Treningu kobiet w ciąży i po porodzie. Ogromną wagę przywiązuje do techniki wykonywanych ćwiczeń, a zajęcia, które prowadzi są dynamiczne, różnorodne i dostosowane do poziomu grupy. Dodatkowo Karolina dba o Was od strony technicznej jako Specjalista ds. Obsługi Klienta - pracuje w biurze Centrum Sportu i stara się zapewnić jak najlepszy komfort na zajęciach.

Karolina Piotrowska

Godziny otwarcia

Siłownia i Fitness:
poniedziałek – piątek17:00-22:30
niedziela17:00-20:30

Kompleks saun:
poniedziałek – piątek18:00-22:00
niedziela17:30-20:30


Bank PEKAO SA

konto nr: 88 1240 5501 1111 0000 5586 4282


Hala sportowa:

poniedziałek – piątek17:00-23:00
niedziela17:00-20:30
(obowiązuje rezerwacja)


Ścianka wspinaczkowa:

poniedziałek – piątek19:00-22:00
niedziela nieczynne


CRH Akademos sp. z o.o., ul. Symfoniczna 1, 20-853 Lublin
NIP: 712-25-79-789, REGON: 431238162, KRS: 0000067730, Sąd Rejonowy Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku,
VI Wydział Gospodarczy KRS. Kapitał zakładowy: 1.062.500 zł

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024 Centrum Sportu Akademos