Centrum Sportu Akademos w Lublinie

Zaloguj się

Po zalogowaniu możesz rezerwować i odwoływać zajęcia, oglądać swoje postępy i wiele innych!

Nie pamiętasz hasła?
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

×

Kadra: Fitness

Agata Litwińska

Energiczna, uśmiechnięta i pełna pasji. Od wielu lat skutecznie promuje profesjonalny aqua fitness na terenie Lublina.Absolwentka wielu szkoleń, warsztatów i międzynarodowych konwencji fitness. Do jej ulubionych form treningu należą Mental Body, Fit Ball, Stretch & Relax

Agata Litwińska

Agnieszka Wiśniecka

Agnieszka Wiśniecka

Instruktor Fitness oraz trener personalny, instruktor Aqua Fitness. Od wielu lat związana z lubelskimi klubami fitness.  Uczestniczka licznych szkoleń, warsztatów i konwencji Fitness i Aqua Fitness. Jest pasjonatką zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej. Uwielbia zajęcia wytrzymałościowe oraz bazujące na pracy z ciężarem własnego ciała. Pełna energii i uśmiechu, na swoich zajęciach zwraca uwagę przede wszystkim na poprawność wykonywanych ćwiczeń, bezpieczeństwo oraz uśmiech na twarzach uczestników.

Agnieszka Wiśniecka

Ania Dyś

Instruktor fitness oraz doradca żywieniowy z wieloletnim doświadczeniem. Zajmuje się rozpisywaniem  indywidualnych planów dietetycznych oraz planów treningowych. Podczas zajęć fitness zwraca szczególną uwagę na bezpieczeństwo i precyzję wykonywanych ćwiczeń. Jest osobą otwartą i kontaktową. Uwielbia czekoladę, w szczególności gdy może ją szybko spalić na treningu.

Ania Dyś

Gosia Bielak

Gosia Bielak

Od wielu lat związana z fitnessem. Lubi radosne, uśmiechnięte twarze uczestników jej zajęć. Specjalizuje się w dynamicznych formach zajęć m.in. Rzeźba Ciała, Shape, Step.  Energia i endorfiny - to są jej ulubione słowa:)

Gosia Bielak

Iwona Wolińska

Joga to jej specjalność. Ukończyła liczne kursy instruktorskie i szkolenia z zakresu nauki asan. Zajęcia, które prowadzi, pozwalają lepiej zrozumieć własne ciało, poznać jego możliwości, potrzeby i informacje, które wysyła. Uważa, że joga to idealny sposób na poprawę jakości życia, zrozumienie procesu poznawania świata, jego działania i współtworzenia.

Iwona Wolińska

Justyna Gieroba

Justyna Gieroba

Instruktor fitness oraz trener personalny. Sumienna i wymagająca. Do każdego zadania podchodzi z prawdziwym zaangażowaniem i tego samego oczekuje od uczestników swoich zajęć. Stale podnosi swoje kwalifikacje i zdobywa wiedzę związaną zarówno z fitnessem. Największą satysfakcję i radość przynosi jej uśmiech zadowolonych klientów po zakończonych zajęciach.

Justyna Gieroba

Michał Kociuba

Od najmłodszych lat związany z tańcem. Naukę rozpoczynał od tańca towarzyskiego, street dance oraz tańca ludowego. Na studiach odkrył pasję jaką jest fitness i zaraża nią wszystkich dookoła. Zdobyte doświadczenie sprawia, że potrafi łączyć ciężką pracę z dobrą zabawą, co z kolei przekłada się na efekty i satysfakcję wszystkich uczestników jego zajęć. W wolnym czasie zgłębia swoją wiedzę na temat treningu siłowego.

Michał Kociuba

Monika Danielewicz

Monika Danielewicz

instruktor AERIAL® jogi. Odkąd pamięta, wspina się po drzewach. Wieloletnią praktykę jogi oraz regularne uprawianie ścianki wspinaczkowej połączone z chodzeniem po slack-linie połączyła w aerial jodze. Uwielbia oderwać się od ziemi i przenieść ciężar ciała w hamak. Uważa, że nic tak dobrze nie robi, jak wiszenie w hamaku głową w dół.

Monika Danielewicz

Ola Oleszkiewicz

Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness. Posiada 10-letnie doświadczenie w trenowaniu tańca towarzyskiego. Studentka Wydziału Lekarskiego UM w Lublinie. Wie, że nie ma lekarstwa, które zastąpiłoby ruch i z przyjemnością obserwuje, jak podopieczni stają się coraz bardziej sprawni i pewniejsi siebie. Stale podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w warsztatach fitness (IFAA, Reebok Univesity, Nike Poland).

Ola Oleszkiewicz

Kadra: Dyrektor CSA

Agnieszka Kowalska

Agnieszka Kowalska

To urodzona optymistka. Fachowiec w swojej dziedzinie – kierownik Centrum Sportu Akademos. Miejsce pracy odzwierciedla jej charakter. Praca jest dla niej bardzo ważna, a każde nowe doświadczenie jest kolejnym wyzwaniem. Otwarta, energiczna i zdeterminowana. Każdego roku odwiedza ukochane Bieszczady, zdobywając kolejne szczyty.

Agnieszka Kowalska

Kadra: Koordynator

małgorzata bielak

Lubi aktywne życie i aktywnych ludzi, z którymi współpracuje na co dzień. Oprócz prowadzenia zajęć pod jej czujnym okiem znajdują się wszystkie sprawy organizacyjne w Akademos. Jak sama twierdzi - praca to połączenie jej pasji: marketingu oraz sportu. Jest zawodowym instruktorem fitnessu od 10 lat i z wielką radością obserwuje czerwone rumieńce ze zmęczenia i zadowolenia u swoich podopiecznych na treningach. Podróże, spontaniczność i aktywność – są jej sprzymierzeńcami w codziennym funkcjonowaniu.

małgorzata bielak

Kadra: Administracja

monika danielewicz

monika danielewicz

Związana z Akademos od początku jego istnienia pełni funkcję Asystenta ds. administracji i obsługi klienta. Zna każdy zakamarek i każdego potrafi skierować na właściwe zajęcia. Często po godzinach pracy można ją znaleźć na ściance wspinaczkowej. Dzień zaczyna od herbaty lapacho i spaceru z psem, zaś kończy z jogą. Wszelkie stresy zostawia w saunie. Marzy o podróży do Australii.

monika danielewicz

 Godziny otwarcia

Siłownia i Fitness:
poniedziałek – piątek 15.30 – 22.00
sobota 9.30 – 14.00
niedziela 16.00 – 20.00


Kompleks saun:

poniedziałek – piątek 18.00 – 22.00
środa (ladies hours) 18.00 – 20.00
niedziela16.00 – 20.00

Hala sportowa:
poniedziałek – piątek 15.30 – 23.00
sobota – niedziela9.00 – 21.00


Ścianka wspinaczkowa:

poniedziałek – czwartek19.00 – 22.00
sobota10.00 – 13.00
niedziela16.30 – 19.30


Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013

CRH Akademos sp. z o.o., ul. Symfoniczna 1, 20-853 Lublin
NIP: 712-25-79-789, REGON: 431238162, KRS: 0000067730, Sąd Rejonowy Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy KRS. Kapitał zakładowy: 1.250.500 zł

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2017 Centrum Sportu Akademos

×