Zaloguj się

Po zalogowaniu możesz rezerwować i odwoływać zajęcia, oglądać swoje postępy i wiele innych!

Nie pamiętasz hasła?
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

×

Kadra: Fitness

Agata Litwińska

Energiczna, uśmiechnięta i pełna pasji. Od wielu lat skutecznie promuje profesjonalny aqua fitness na terenie Lublina.Absolwentka wielu szkoleń, warsztatów i międzynarodowych konwencji fitness. Do jej ulubionych form treningu należą Mental Body, Fit Ball, Stretch & Relax

Agata Litwińska

Agnieszka Wiśniecka

Agnieszka Wiśniecka

Instruktor Fitness oraz trener personalny, instruktor Aqua Fitness. Od wielu lat związana z lubelskimi klubami fitness.  Uczestniczka licznych szkoleń, warsztatów i konwencji Fitness i Aqua Fitness. Jest pasjonatką zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej. Uwielbia zajęcia wytrzymałościowe oraz bazujące na pracy z ciężarem własnego ciała. Pełna energii i uśmiechu, na swoich zajęciach zwraca uwagę przede wszystkim na poprawność wykonywanych ćwiczeń, bezpieczeństwo oraz uśmiech na twarzach uczestników.

Agnieszka Wiśniecka

Beata Makuch

Z wykształcenia ekonomistka. Jednak od najmłodszych lat zafascynowana tańcem i możliwościami wyrażenia emocji w ruchu. Poszukuje wciąż nowych bodźców zarówno w życiu osobistym jak i w różnych formach taneczno-muzycznych. Nie jest jej też obcy taniec towarzyski. Swoją przygodę z fitnessem rozpoczęła dawno temu, początkowo był to aerobik, callanetics. Aktywna uczestniczka międzynarodowych konwencji fitness zarówno w Polsce jak i zagranicą – FitCamps w UK, brała też udział w treningu prowadzonym przez Michaela Kinga. Obecnie Pilates stał się jej miłością i sposobem na radość życia oraz pokonywanie fizycznych niedomagań ciała. Podczas prowadzenia swoich zajęć kładzie nacisk na indywidualnie podejście do każdego uczestnika i dokładność wykonywanych ćwiczeń. Uśmiech na twarzy klienta jest dla niej najlepszą zapłatą.
Beata Makuch

Dorota Niezbecka

Dorota Niezbecka

Uwielbia sport, taniec, aktywne życie oraz pracę z ludźmi. W przeszłości jeździła konno i trenowała karate. Jest entuzjastką więc nieustannie poszerza wiedzę w zakresie treningu mentalnego i motywacji do ćwiczeń. Fascynuje ją odkrywanie możliwości ludzkiego ciała. Między innymi dlatego zajęła się Metodą Integracji Sensorycznej w pracy z dziećmi, a uzyskaną dzięki temu wiedzę biomedyczną i fizjologiczną wykorzystuje także w pracy z dorosłymi. Podczas prowadzenia zajęć priorytetami są dla niej bezpieczeństwo, rozwój wewnętrzny i fizyczny oraz dobra zabawa!

Dorota Niezbecka

Ewa Chmielewska

Miłość i pasja do fitnessu sprawiają, że na zajęciach daje z siebie wszystko. Jest instruktorką fitness z wieloletnim stażem pracy. Prowadzi zajęcia zarówno wzmacniające, jak i mentalne i wciąż podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w szkoleniach i warsztatach. Uczestników zajęć zaraża pozytywną energią, jednocześnie zwracając uwagę na poprawną technikę wykonywanych ćwiczeń oraz bezpieczeństwo i dobrą zabawę. Jej motto brzmi: "Każdy kiedyś zaczynał. Przyjdź i zacznij ze mną już dziś!"

Ewa Chmielewska

Iwona Wolińska

Iwona Wolińska

Joga to jej specjalność. Ukończyła liczne kursy instruktorskie i szkolenia z zakresu nauki asan. Zajęcia, które prowadzi, pozwalają lepiej zrozumieć własne ciało, poznać jego możliwości, potrzeby i informacje, które wysyła. Uważa, że joga to idealny sposób na poprawę jakości życia, zrozumienie procesu poznawania świata, jego działania i współtworzenia.

Iwona Wolińska

Justyna Gieroba

Instruktor fitness oraz trener personalny. Sumienna i wymagająca. Do każdego zadania podchodzi z prawdziwym zaangażowaniem i tego samego oczekuje od uczestników swoich zajęć. Stale podnosi swoje kwalifikacje i zdobywa wiedzę związaną zarówno z fitnessem. Największą satysfakcję i radość przynosi jej uśmiech zadowolonych klientów po zakończonych zajęciach.

Justyna Gieroba

Marta Styczniewska-Stachyra

Marta Styczniewska-Stachyra

Instruktorka fitness oraz BODYART. Absolwentka licencjackich studiów Animator i Menedżer Kultury ze specjalizacją taneczną. Jej pasją są treningi holistyczne, oparte na płynnych sekwencjach ruchu z elementami jogi i Pilatesu. Uwielbia treningi, które integrują ciało, umysł i duszę, co przekłada się na uczucie odprężenia i relaksu, a tego, zdaniem Marty, potrzebuje współczesny, zapracowany człowiek. A więc: „Czas na zdrowy ruch!”

Marta Styczniewska-Stachyra

Kadra: Dyrektor CSA

Agnieszka Szmit-Kowalska

To urodzona optymistka. Fachowiec w swojej dziedzinie – dyrektor Centrum Sportu Akademos. Miejsce pracy odzwierciedla jej charakter. Praca jest dla niej bardzo ważna, a każde nowe doświadczenie jest kolejnym wyzwaniem. Otwarta, energiczna i zdeterminowana. Każdego roku odwiedza ukochane Bieszczady, zdobywając kolejne szczyty.

Agnieszka Szmit-Kowalska

Kadra: Administracja

Anita Kisiel

Anita Kisiel

Uśmiechnięta i zorganizowana- te dwa słowa muszą opisywać Specjalistę ds. Obsługi Klienta. Od zawsze związana ze sportem a najmocniej z koszykówką. Uwielbia spacery, a latem długie rowerowe wycieczki. Nieprzerwanie stawia sobie nowe cele, które kolejno realizuje. Prywatnie miłośniczka sneakersów- każda nowa para Jordanów tworzy dla niej osobną historię.  

Anita Kisiel

Godziny otwarcia

Siłownia i Fitness:
poniedziałek – piątek 17:00-22:00
sobota nieczynne

Kompleks saun:
poniedziałek – piątek18:00-22:00


Bank PEKAO SA

konto nr: 88 1240 5501 1111 0000 5586 4282


Hala sportowa:

poniedziałek – piątek 16:00-23:00
sobota 9:00-14:00
(obowiązuje rezerwacja)


Ścianka wspinaczkowa:

poniedziałek – czwartek19:00-22:00
sobota nieczynne


Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013

CRH Akademos sp. z o.o., ul. Symfoniczna 1, 20-853 Lublin
NIP: 712-25-79-789, REGON: 431238162, KRS: 0000067730, Sąd Rejonowy Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy KRS. Kapitał zakładowy: 1.100.000 zł

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2021 Centrum Sportu Akademos