Zaloguj się

Po zalogowaniu możesz rezerwować i odwoływać zajęcia, oglądać swoje postępy i wiele innych!

Nie pamiętasz hasła?
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

×

Kadra: Fitness

Agata Litwińska

Energiczna, uśmiechnięta i pełna pasji. Od wielu lat skutecznie promuje profesjonalny aqua fitness na terenie Lublina.Absolwentka wielu szkoleń, warsztatów i międzynarodowych konwencji fitness. Do jej ulubionych form treningu należą Mental Body, Fit Ball, Stretch & Relax

Agata Litwińska

Agnieszka Wiśniecka

Agnieszka Wiśniecka

Instruktor Fitness oraz trener personalny, instruktor Aqua Fitness. Od wielu lat związana z lubelskimi klubami fitness.  Uczestniczka licznych szkoleń, warsztatów i konwencji Fitness i Aqua Fitness. Jest pasjonatką zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej. Uwielbia zajęcia wytrzymałościowe oraz bazujące na pracy z ciężarem własnego ciała. Pełna energii i uśmiechu, na swoich zajęciach zwraca uwagę przede wszystkim na poprawność wykonywanych ćwiczeń, bezpieczeństwo oraz uśmiech na twarzach uczestników.

Agnieszka Wiśniecka

Ania Mokiejewska

Absolwentka studiów magisterskich na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie na kierunku animator i menedżer kultury o specjalizacji taniec. Instruktor Fitness i pilates. Jej ogromną pasją jest muzyka i ruch. Już od najmłodszych lat był związana z różnymi formami tańca, ale to tańce karaibskie skradły jej serce, ponieważ ich energia i zmysłowość ukazują piękno i naturalność ruchu, a jednocześnie wydobywają prawdziwą kobiecość. Na zajęciach gwarantuje dobrą zabawę, świetną muzykę i duże pokłady endorfin.
Ania Mokiejewska

Beata Makuch

Beata Makuch
Z wykształcenia ekonomistka. Jednak od najmłodszych lat zafascynowana tańcem i możliwościami wyrażenia emocji w ruchu. Poszukuje wciąż nowych bodźców zarówno w życiu osobistym jak i w różnych formach taneczno-muzycznych. Nie jest jej też obcy taniec towarzyski. Swoją przygodę z fitnessem rozpoczęła dawno temu, początkowo był to aerobik, callanetics. Aktywna uczestniczka międzynarodowych konwencji fitness zarówno w Polsce jak i zagranicą – FitCamps w UK, brała też udział w treningu prowadzonym przez Michaela Kinga. Obecnie Pilates stał się jej miłością i sposobem na radość życia oraz pokonywanie fizycznych niedomagań ciała. Podczas prowadzenia swoich zajęć kładzie nacisk na indywidualnie podejście do każdego uczestnika i dokładność wykonywanych ćwiczeń. Uśmiech na twarzy klienta jest dla niej najlepszą zapłatą.
Beata Makuch

Iwona Wolińska

Joga to jej specjalność. Ukończyła liczne kursy instruktorskie i szkolenia z zakresu nauki asan. Zajęcia, które prowadzi, pozwalają lepiej zrozumieć własne ciało, poznać jego możliwości, potrzeby i informacje, które wysyła. Uważa, że joga to idealny sposób na poprawę jakości życia, zrozumienie procesu poznawania świata, jego działania i współtworzenia.

Iwona Wolińska

Justyna Gieroba

Justyna Gieroba

Instruktor fitness oraz trener personalny. Sumienna i wymagająca. Do każdego zadania podchodzi z prawdziwym zaangażowaniem i tego samego oczekuje od uczestników swoich zajęć. Stale podnosi swoje kwalifikacje i zdobywa wiedzę związaną zarówno z fitnessem. Największą satysfakcję i radość przynosi jej uśmiech zadowolonych klientów po zakończonych zajęciach.

Justyna Gieroba

Marzena Zawiślak

Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness oraz magister fizjoterapii Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Od kilku lat czynnie działająca w obydwu zawodach. W pracy kładzie nacisk na bezpieczeństwo i technikę wykonywanych ćwiczeń. Swoją wiedzę stara się cały czas zgłębiać i uaktualniać poprzez udział w szkoleniach, warsztatach i kursach, a także śledząc najświeższe doniesienia ze świata fitnessu i fizjoterapii. Uwielbia zarówno dynamiczne formy zajęć jak i wszelkie treningi prozdrowotne. W wolnym czasie lubi podróżować, spędzać czas na górskich szlakach, biegać i eksperymentować w kuchni.
Marzena Zawiślak

Ola Oleszkiewicz

Ola Oleszkiewicz

Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness. Posiada 10-letnie doświadczenie w trenowaniu tańca towarzyskiego. Studentka Wydziału Lekarskiego UM w Lublinie. Wie, że nie ma lekarstwa, które zastąpiłoby ruch i z przyjemnością obserwuje, jak podopieczni stają się coraz bardziej sprawni i pewniejsi siebie. Stale podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w warsztatach fitness (IFAA, Reebok Univesity, Nike Poland).

Ola Oleszkiewicz

Kadra: Dyrektor CSA

Agnieszka Kowalska

To urodzona optymistka. Fachowiec w swojej dziedzinie – dyrektor Centrum Sportu Akademos. Miejsce pracy odzwierciedla jej charakter. Praca jest dla niej bardzo ważna, a każde nowe doświadczenie jest kolejnym wyzwaniem. Otwarta, energiczna i zdeterminowana. Każdego roku odwiedza ukochane Bieszczady, zdobywając kolejne szczyty.

Agnieszka Kowalska

Kadra: Koordynator

Agata Litwińska

Agata Litwińska

To osoba pełna pasji i energii , której praca ,, pali się w rękach''. Właścicielka firmy AQUA DREAM promującej na terenie Lublina profesjonalny aqua fitness. Szkoleniowiec i twórczyni programów szkoleniowych w najbardziej prestiżowej szkole w Polsce kształcącej instruktorów - OPEN MIND. Wiele lat swojego życia spędziła na wyczynowym trenowaniu pływania, które zaowocowało licznymi sukcesami na arenie ogólnopolskiej i nauczyło ją wytrwałości oraz konsekwencji. Oprócz rozwijania sportowych pasji Agata nieustannie podnosi swoje kwalifikacje na licznych szkoleniach z zakresu marketingu i psychologi. W Akademosie pełni obowiązki Koordynatora i trzyma pieczę nad doskonałym funkcjonowaniem zajęć grupowych, siłowni i sauny.

Agata Litwińska

Kadra: Administracja

Monika Danielewicz

Związana z Akademos od początku jego istnienia pełni funkcję Asystenta ds. administracji i obsługi klienta. Zna każdy zakamarek i każdego potrafi skierować na właściwe zajęcia. Często po godzinach pracy można ją znaleźć na ściance wspinaczkowej. Dzień zaczyna od herbaty lapacho i spaceru z psem, zaś kończy z jogą. Wszelkie stresy zostawia w saunie. Marzy o podróży do Australii.

Monika Danielewicz

Godziny otwarcia

Siłownia i Fitness:
poniedziałek-piątek 17.00-22.00
sobota 9.30-14.00

Kompleks saun:
poniedziałek-piątek  18.00-22.00


Bank PEKAO SA

konto nr: 88 1240 5501 1111 0000 5586 4282


Hala sportowa:

poniedziałek-piątek 16.00-23.00
sobota 9.00-14.00
(obowiązuje rezerwacja)


Ścianka wspinaczkowa:

poniedziałek-czwartek19.00-22.00
sobota 10.00-14.00


Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013

CRH Akademos sp. z o.o., ul. Symfoniczna 1, 20-853 Lublin
NIP: 712-25-79-789, REGON: 431238162, KRS: 0000067730, Sąd Rejonowy Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy KRS. Kapitał zakładowy: 1.100.000 zł

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020 Centrum Sportu Akademos